Корисні статті

Коліки виникають лише у малюків на штучному вигодовуванні?

Коліки виникають лише у малюків на штучному вигодовуванні?

Газові кульки в животику малюка можуть турбувати його незалежно від типу вигодовування: грудного чи штучного. При цьому продукти харчування в раціоні мами чи у вигляді прикорму малюка — один із найважливіших факторів появи коліків.

  • Якщо під час грудного вигодовування мама не дотримується спеціальної дієти, їсть продукти, що стимулюють газоутворення (квасолю, капусту, чорний хліб, горох чи гриби) та п’є газовані напої, зростає ймовірність виникнення коліків у малюка.
  • Якщо ж дитинка на штучному вигодовуванні, поширена причина коліків — неправильно підібрана або приготована суміш. Вона може бути або дуже концентрованою або, навпаки, — занадто розведена водою. Купуйте адаптовані дитячі молочні суміші й лише після консультації з педіатром. Адже особливості складу молочної суміші можуть також стати причиною коліків. Бажано, щоб суміш була низькокалорійною та мала пребіотичну дію.

Незалежно від типу вигодовування, коліки виникають і через заковтування повітря під час їди. Тому так важливо слідкувати за тим, щоб малюк щільно захоплював сосок чи соску.

Якщо ж коліки турбують малюка занадто сильно, із дискомфортом йому допоможе впоратись Боботик на основі симетикону. Він у незміненому вигляді виводиться з організму, не діє системно та не всмоктується у шлунково-кишковий тракт малюка. Завдяки цьому Боботик є безпечним для новонароджених.

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

Реклама лікарського засобу. БОБОТИК, краплі оральні, емульсія, 66,66 мг/мл; по 30 мл у флаконі з пробкою-крапельницею і кришкою; Виробник: МЕДАНА ФАРМА Акціонерне Товариство, Польща РП№ UA/11716/01/01, Термін дії реєстраційного посвідчення: з 19.08.2016 по 19.08.2021. Перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Лікарський засіб, відпускається без рецепта. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах.Симетикон.
Інформація про показання, побічні реакції та протипоказання зазначено в інструкції для медичного застосування препарату.

Даний сайт є власністю ТОВ «Польфарма ЮА», м. 04070 м.Київ, вул. Іллінська, 8, м. 11 під‘їзд, Тел.: +380444989007