Корисні статті

До якого віку немовлят можуть турбувати коліки?

До якого віку немовлят можуть турбувати коліки?

Зазвичай коліки починають турбувати дитину вже на другому-третьому тижнях життя. Найгостріший період припадає на 6-й тиждень, коли процес формування мікрофлори кишечника є найбільш бурхливим. З 12-го тижня частота, тривалість та біль, спричинений коліками, починають спадати і з досягненням 3-місячного віку зникають повністю у більшості малюків.

Бувають винятки, і дитина може страждати на коліки протягом 6 місяців, а інколи навіть протягом всього першого року життя. У таких випадках варто обов’язково проконсультуватись із лікарем, адже коліки можуть бути симптомом серйозної хвороби.

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

Реклама лікарського засобу. БОБОТИК, краплі оральні, емульсія, 66,66 мг/мл; по 30 мл у флаконі з пробкою-крапельницею і кришкою; Виробник: МЕДАНА ФАРМА Акціонерне Товариство, Польща РП№ UA/11716/01/01, Термін дії реєстраційного посвідчення: з 19.08.2016 по 19.08.2021. Перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Лікарський засіб, відпускається без рецепта. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах.Симетикон.
Інформація про показання, побічні реакції та протипоказання зазначено в інструкції для медичного застосування препарату.

Даний сайт є власністю ТОВ «Польфарма ЮА», м. 04070 м.Київ, вул. Іллінська, 8, м. 11 під‘їзд, Тел.: +380444989007