Корисні статті

Чи підходить Боботик немовлятам?

Чи підходить Боботик немовлятам?

Малюкові може допомогти Боботик.

Боботик – препарат при коліках у немовлят на основі семитикону. Потрапляючи до кишечника, симетикон руйнує оболонку бульбашок газу, які і є причиною колік. Частина вивільненого газу всмоктується у кишечник, інша ж частина формує значно менші бульбашки, що не спричиняють болю та легко виходять з організму. Завдяки високій концентрації симетикону ефективною дозою Боботика є 16 крапель, тому однієї пляшечки препарату вистачає на 50 прийомів.Боботик у незміненому вигляді виводиться з організму, не діє системно та не всмоктуєтьсяу травному тракті. Також Боботик не містить цукру.

Протипоказання до прийому Боботика*:

  • Підвищена чутливість до симетикону та/або інших компонентів препарату
  • Кишкова непрохідність

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

*Більш детально в Інструкції до препарату Боботик.

Реклама лікарського засобу. БОБОТИК, краплі оральні, емульсія, 66,66 мг/мл; по 30 мл у флаконі з пробкою-крапельницею і кришкою; Виробник: МЕДАНА ФАРМА Акціонерне Товариство, Польща РП№ UA/11716/01/01, Термін дії реєстраційного посвідчення: з 19.08.2016 по 19.08.2021. Перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Лікарський засіб, відпускається без рецепта. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах.Симетикон.
Інформація про показання, побічні реакції та протипоказання зазначено в інструкції для медичного застосування препарату.

Даний сайт є власністю ТОВ «Польфарма ЮА», м. 04070 м.Київ, вул. Іллінська, 8, м. 11 під‘їзд, Тел.: +380444989007