Корисні статті

Як зрозуміти, що коліки пройшли?

Як зрозуміти, що коліки пройшли?

Спокій, гарний настрій та відсутність безпричинного плачу кілька вечорів підряд — перші ознаки того, що вашій дитинці більше не доведеться страждати від спазмів та газових кульок.

Зазвичай, таке полегшення настає у малюків після 3-х місяців. По-перше, у цей період налагоджується ферментативна система, проходять гази, і дитинка більше не прокидається зі спазмами та надутим животиком. По-друге, стабілізується нервова система новонародженого. Він вже більш-менш адаптувався до нового оточення, звуків та різних подразників.

Як бачимо, закінчення коліків певною мірою пояснюється перебудовою організму малюка. Шлунково-кишковий тракт починає справлятися з майже усіма ферментами у молоці матері або спеціальних молочних сумішах. Більш того, у такому віці животик новонародженого повністю пристосовується до лактази, через що може зникнути алергічна реакція на неї. Важливу роль відіграє й режим мами, рівень її стресу та загальне самопочуття. Якщо причиною коліків було харчування мами, важливо зафіксувати, які саме зміни у її раціоні зупинили утворення газових кульок у малюка.

Діток, народжених раніше строку, коліки турбують до 5-6 місяців, що є цілком нормальним. У таких малюків становлення нервової регуляції кишечника починається пізніше, приблизно у 2,5 або 3 місяці.

Якщо ваша дитинка досі страждає від газових кульок чи спазмів у животику, швидко домогти їй допоможе Боботик. Це препарат із підвищеною дозою симетикону. У незміненому вигляді він виводиться з організму, не діє системно та не всмоктується у шлунково-кишковий тракт. Завдяки цьому Боботик є безпечним для новонароджених.

Матеріали:

Корниенко Е. А., Вагеманс Н. В., Нетребенко О. К. Младенческие кишечные колики: современные представления о механизмах развития и новые возможности терапии. Вопр.совр. пед. 2010; 5 (33): 176–183.

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

Реклама лікарського засобу. БОБОТИК, краплі оральні, емульсія, 66,66 мг/мл; по 30 мл у флаконі з пробкою-крапельницею і кришкою; Виробник: МЕДАНА ФАРМА Акціонерне Товариство, Польща РП№ UA/11716/01/01, Термін дії реєстраційного посвідчення: з 19.08.2016 по 19.08.2021. Перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Лікарський засіб, відпускається без рецепта. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах.Симетикон.
Інформація про показання, побічні реакції та протипоказання зазначено в інструкції для медичного застосування препарату.

Даний сайт є власністю ТОВ «Польфарма ЮА», м. 04070 м.Київ, вул. Іллінська, 8, м. 11 під‘їзд, Тел.: +380444989007