Корисні статті

Як розпізнати, що у немовляти коліки?

Як розпізнати, що у немовляти коліки?

Найчастіше напади коліків посилюються під вечір. Першим сигналом є пронизливий крик немовляти. Дитина стає нервовою. Спостерігається почервоніння обличчя та здуття животика (метеоризм). Малюк починає знервовано рухати ніжками. Зазвичай полегшення приходить після відходження газів або випорожнення. Проте між приступами немовля може почуватися абсолютно нормально, мати гарний апетит і не вередувати.

Часто лікарі рекомендують керуватися “правилом трьох” (так звані критерії Wessell) для розпізнання колік у немовляти. Отже, як стверджує "правило трьох", якщо описані вище симптоми:

  • Продовжуються понад 3 години на добу
  • Повторюються частіше 3 разів на тиждень
  • Тривають довше 3 тижнів

Лікар може призначити препарат, який застосовується при коліках у немовлят.

Ефективним препаратом при порушеннях з боку травного тракту, що пов’язані з накопиченням газів, при коліках у немовлят є препарат із підвищеною дозою симетикону Боботик.

У випадках, коли коліки щоденно турбують дитину та продовжуються навіть після відходження газів або випорожнення, варто звернутися до лікаря й обстежити малюка. Можливим рішенням лікаря може стати призначення препарату на основі симетикону. Одним із таких препаратів є Боботик.

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

Реклама лікарського засобу. БОБОТИК, краплі оральні, емульсія, 66,66 мг/мл; по 30 мл у флаконі з пробкою-крапельницею і кришкою; Виробник: МЕДАНА ФАРМА Акціонерне Товариство, Польща РП№ UA/11716/01/01, Термін дії реєстраційного посвідчення: з 19.08.2016 по 19.08.2021. Перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Лікарський засіб, відпускається без рецепта. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах.Симетикон.
Інформація про показання, побічні реакції та протипоказання зазначено в інструкції для медичного застосування препарату.

Даний сайт є власністю ТОВ «Польфарма ЮА», м. 04070 м.Київ, вул. Іллінська, 8, м. 11 під‘їзд, Тел.: +380444989007