Корисні статті

Як правильно робити масаж животика при коліках?

Як правильно робити масаж животика при коліках?

Масаж потрібно робити не в момент нападу колік, а коли малюк перебуває в стані «активної бадьорості», коли у нього нічого не болить. Наведений нижче комплекс складається з 6 вправ, і його можна проводити 3-4 рази на день, наприклад, у момент зміни підгузків.

  1. Починаючи комплекс, ніжно торкніться животика малюка. Дуже важливо проводити масаж, коли ви розслаблені, адже немовлята вловлюють ваш стан саме через дотик.
  2. Обійміть живіт малюка розкритою долонею і гладьте його зверху вниз. Повторіть цей рух 6 разів. Для полегшення виходу газів краще масажувати однією рукою, а іншою – притримувати підняті ніжки дитинки.
  3. З’єднавши коліна малюка, притуліть їх до животика, злегка надавлюючи. Таке положення потрібно зафіксувати на 10-15 секунд, щоб прискорити вихід газів.
  4. Вирівняйте ніжки і покачайте їх злегка для розслаблення м’язів.
  5. Лівою рукою малюйте повне коло навколо пупка за годинниковою стрілкою, уявляючи, що це сонце. А правою рукою – місяць. Повторіть цей процес 6 разів.
  6. Повторіть вправу № 3 і завершіть масаж розслаблюючими дотиками, легенько погойдуючи стегна дитинки.

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

Реклама лікарського засобу. БОБОТИК, краплі оральні, емульсія, 66,66 мг/мл; по 30 мл у флаконі з пробкою-крапельницею і кришкою; Виробник: МЕДАНА ФАРМА Акціонерне Товариство, Польща РП№ UA/11716/01/01, Термін дії реєстраційного посвідчення: з 19.08.2016 по 19.08.2021. Перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Лікарський засіб, відпускається без рецепта. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах.Симетикон.
Інформація про показання, побічні реакції та протипоказання зазначено в інструкції для медичного застосування препарату.

Даний сайт є власністю ТОВ «Польфарма ЮА», м. 04070 м.Київ, вул. Іллінська, 8, м. 11 під‘їзд, Тел.: +380444989007