Корисні статті

Як правильно харчуватися мамі, щоб запобігти колікам у немовляти. У разі появи коліків у немовляти — слід приймати Боботик.

Як правильно харчуватися мамі, щоб запобігти колікам у немовляти. У разі появи коліків у немовляти — слід приймати Боботик.

Багато чого залежить від дієти мами грудної дитинки. Нерідко дієтотерапія виявляється ефективнішою за медикаментозне лікування. Мамі слід дотримуватися різноманітного і повноцінного раціону, але не вживати продуктів, які сприяють підвищеному газоутворенню, наприклад жирних та солених продуктів, маринадів тощо. У деяких ситуаціях можливе пробне виключення з раціону матері молока, яєць, пшениці, горіхів. Відсутність ефекту протягом 2-3 діб після виключення конкретного продукту свідчить про неалергічне походження колік у малюка.

Слід підкреслити, що актуальність дотримання будь-якої дієти залежить від її ефективності у кожному конкретному випадку.

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

Реклама лікарського засобу. БОБОТИК, краплі оральні, емульсія, 66,66 мг/мл; по 30 мл у флаконі з пробкою-крапельницею і кришкою; Виробник: МЕДАНА ФАРМА Акціонерне Товариство, Польща РП№ UA/11716/01/01, Термін дії реєстраційного посвідчення: з 19.08.2016 по 19.08.2021. Перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Лікарський засіб, відпускається без рецепта. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах.Симетикон.
Інформація про показання, побічні реакції та протипоказання зазначено в інструкції для медичного застосування препарату.

Даний сайт є власністю ТОВ «Польфарма ЮА», м. 04070 м.Київ, вул. Іллінська, 8, м. 11 під‘їзд, Тел.: +380444989007