КОРИСНІ СТАТТІ

Що обрати: народні чи лікарські засоби?

Все частіше молоді мами з недовірою, а іноді і з неприязню ставляться до будь-яких медичних препаратів, що призначаються їх малюкові. Тому вони віддають перевагу «бабусиним» рецептам допомоги під час колік – кроповій воді, трав’яним чаям та дієтам, що спричиняють зміну складу материнського молока.

Більшість народних рецептів перевірені сторіччями. Але варто розуміти, що всі вони націлені на тривале лікування колік, а не на надання швидкої допомоги «тут і зараз».

У випадку, коли напади колік стають занадто гострими, аби не чекати на ефект від народних меотдик, необхідно звернутися до лікаря. Одним із можливих його рішень може стати призначення препарату на основі симетикону.

До таких препаратів належить Боботик. Висока концентрація симетикону робить його одним із ефективних засобів у боротьбі з коліками, а однієї пляшечки може вистачити на 50 доз. Препарат подрібнює бульбашки газів всередині кишечника, зменшуючи тиск на його стінки та знімаючи гострий біль. Важливим фактом є те, що Боботик у незміненому вигляді виводиться з організму, не діє системно та не всмоктується у шлунково-кишковий тракт малюка*. Також препарат не містить цукру.

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

*Для дітей до 1 року при дозі в 16 крапель. Більш детально в інструкції до препарату Боботик.