Щоб не болів животик!

Як безпечно допомогти малюкові під час нападу колік?

Боботик

Впоратись із кишковими коліками малюкові може допомогти Боботик®.

Якщо коліки з’явилися раптово та мають гострий характер, вашому малюкові може допомогти Боботик® — препарат на основі симетикону. Потрапляючи до кишечника, симетикон руйнує оболонку бульбашок газу, які і є причиною колік. Частина вивільненого газу всмоктується у кишечник, інша ж частина формує значно менші бульбашки, що не спричиняють болю та легко виходять з організму.

Завдяки високій концентрації, Боботик® діє швидше**, не шкодить здоров’ю малюка та не викликає передозування.

Не забувайте вживати
профілактичних заходів:

  • Найкраще харчування для малюка – материнське молоко. Тому по можливості намагайтеся годувати дитинку саме ним. Пам’ятайте також, що під час годування груддю малюк споживає спочатку так зване переднє молоко, насичене вуглеводами, що пришвидшують процес газоутворення в кишечнику. Якщо годування відбуватиметься частіше, ніж раз на 2 години, дитина може не встигнути дістатися так званого заднього молока, насиченого необхідними для зростання дитини жирами.

  • Годуйте малюка за вимогою, але не частіше одного разу на 2–2,5 години. Для запобігання колік, застосовуйте Боботик® до 3-5 разів на добу, у тому числі перед сном, перед або після кожного прийому їжі.

  • Постійне смоктання перешкоджає процесу травлення, необхідні ферменти не встигають виділятися, а отже, молоко лишається неперетравленим і починає бродити. Продукти бродіння значно підвищують темпи газоутворення, і біль у кишечнику малюка стає більш гострим.

  • Якщо дитина на штучному вигодовуванні, для неї рекомендується придбати особливу пляшечку, зі спеціальною трубочкою для відводу повітря. Вона мінімізує попадання повітря в шлунок немовляти при годуванні.

  • Після годування просто потримайте малечу у вертикальному положенні. Так повітря, що потрапило з молоком, зможе швидше вийти зі шлунку. Потім покладіть малюка на бік. Так молоко «легше» потрапить зі шлунка до кишечника. А ще таке положення запобігає потраплянню молока у дихальні шляхи при відригуванні.

  • Між годуваннями корисно на 8–10 хвилин класти новонародженого на животик. Так зміцнюються м’язи передньої черевної стінки, завдяки чому гази та випорожнення з часом почнуть відходити легше. Не забувайте про спеціальний масаж при коліках, який доречно робити у періоди між годуваннями.

Основано на матеріалі Приворотский, В. Ф., Луппова, Н. Е. «Младенческие кишечные колики: проблема и пути решения».

*Боботик має протипоказання. Більш детальна інформація в інструкції для медичного застосування.

Закрыть
RU
disclaimer disclaimer disclaimer disclaimer disclaimer